3 Strip Beyaz Mat Meşe Lamine Parke

SKU
970034
1.415,09 ₺/m2 1.503,14 ₺/m2
Özel fiyat 4.500,00 ₺ Normal Fiyat 4.780,00 ₺
Stokta var
Yoğun trafiğe uygun cilalı ve kullanıma hazır doğal ahşap lamine parkeler...

m2 giriniz

3 Strip Beyaz Mat Meşe Lamine Parke, üç farklı şerit halinde tasarlanmıştır. Her bir şerit, meşe ahşabının doğal dokusunu ve desenini taklit eder. Beyaz mat bir yüzey kaplamasına sahip olduğu için modern ve zarif bir görünüm sunar.
LAMİNE PARKE NEDİR ?

3 kat doğal ahşabın üst üste laminasyon işlemiyle elde edilir.

Üst masif katmanı (papel) genellikle 2,5mm ile 5mm arasındaki kalınlıkta ağacın değerli kısmından oluşur.

Orta katman alt katman ve üst katmana dikey doğrultuda laminasyon işlemi yapılan yumuşak ağaç katmanıdır.

Alt katman ise tamamen yumuşak ağaçtan oluşan katmandır.

Ürünün tam kalınlığı 10mm ile 15 mm arasında değişmektedir.

Ürünün üzerinde naturel cila, renklendirilmiş cila, yağlama ve tütsüleme gibi ihtiyaca yönelik renklendirme alternatifleri mevcuttur.


NEDEN LAMİNE PARKE ?

Doğanın ve ahşabın sıcaklığını döşendiği mekanlara taşır. İhtiyaca göre konut tipi ya da ticari yoğunluğa uygun Cilalı ve kullanıma hazırdır.

Kilit sistemi sayesinde yüzer sistem döşeme yapılabilir. Ancak tercih durumuna göre çift konpenatlı tutkal ile zemine yapıştırma şeklinde de uygulanablir.

Uygulama yapılacak zemindeki şapın kot farksız, pürüzsüz ve %25'i geçmeyen nem oranında olması en sağlıklı sonucu verecektir.


GENEL ÖZELLİKLERİ

Cilalı ve kullanıma hazırdır.

Tamamen doğaldır.

Kilit sistemi sayesinde kolay montaj yapılabilir.

UV Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır, renkleri solmaz.

Darbelere karşı dayanıklıdır, ihtiyaç halinde sistre ve cilalama yapılabilir.

Kısmi ses ve ısı izolasyonu sağlar.

Kir tutmaz, kolay temizlenebilir.

Meşe, ceviz, sapelli, merbau, jatoba, wenge gibi birçok ağaç cinsi ve renk türevi seçenekleri mevcuttur.

Weitzer Parke Lamine Parke Nedir ve Neden Tercih Edilmelidir?

Weitzer parke, yüksek kaliteli ve dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir. Avusturya merkezli bir lamine parke üreticisi olan Weitzer, yenilikçi teknolojiler kullanarak lamine parke üretmektedir. Weitzer parke, ahşap görünümü sevenler için ideal bir seçenektir.

Weitzer parke lamine parke, doğal ahşap zemin kaplamalarının yerini alabilecek bir alternatif sunar. Weitzer parke, gerçek ahşap parke görünümü sunar, ancak daha dayanıklıdır. Weitzer'in benzersiz üretim teknolojisi, lamine parkelerin darbelere, aşınmaya ve günlük kullanıma karşı dayanıklı hale gelmesini sağlar. Bu sayede, Weitzer parke, uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir.

Weitzer parke, estetik açıdan da birçok seçenek sunar. Farklı renk, doku ve desen seçenekleri, farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlamak için idealdir. Weitzer parke, modern ve şık bir görünüm sunar, aynı zamanda sıcak ve doğal bir ortam yaratır.

Weitzer parke lamine parkenin bir diğer avantajı da kolay kurulumudur. Weitzer, kurulum sırasında işçilik ve zaman maliyetini en aza indirmek için yenilikçi teknolojiler kullanır. Bu sayede, Weitzer parke lamine parkenin kurulumu daha hızlı ve daha kolaydır.

Sonuç olarak, Weitzer parke lamine parke, yüksek kaliteli, dayanıklı ve şık bir zemin kaplama malzemesidir. Estetik açıdan birçok seçenek sunan Weitzer parke lamine parkeler, farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlamak için idealdir. Kolay kurulumu da bir diğer avantajdır. Weitzer parke lamine parkeler, doğal ahşap zemin kaplamalarının yerini alabilecek kaliteli bir alternatif sunar.
MarkaWeitzer
Paket3.18 m2
En207mm
Boy2200mm
Kalınlık14mm
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :3 Strip Beyaz Mat Meşe Lamine Parke
Verdiğiniz Puan
WhatsApp Chat WhatsApp Chat