Yaz Meşesi SPC Balık Sırtı

SKU
HB102

Özel fiyat 683,28 ₺ Normal Fiyat 728,83 ₺
Stokta var

m2 giriniz

  SPC Wood Premium Balıksırtı Laminant Parke Koleksiyonundan Balık Sırtı Yaz Meşe,
Yaşam alanlarında SPC parke ile bir adım önde olacaksınız.
Su geçirmez:  SPC'nin sert, tamamen su geçirmez bir yüzeyi vardır. Ahşap zeminlerin aksine,  SPC neme ve suya  maruz kaldığında şişme yapmaz. Artık o ahşap görünümlü banyo, mutfak, bodrum ve çamaşır odanız dahil her yerde SPC parke kullanbilirsiniz.
  Ev,Ofis,Büro Zeminleri  - Banka Şube ve Yönetim Ofisleri Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri  - Hava alanı – Hava Limanı Zeminleri
Kongre Salonu Zeminleri - Tiyatro Salonu Zeminleri - Sinema Salonu Zeminleri-Fuar Alanı Zeminleri -Otel Zeminleri-Mağaza – Showroom Zeminleri - Sağlık Hizmetleri - Hastane-Zeminleri - Okul – Üniversite Zeminleri
  SPC Parke yeni teknoloji ile üretilen yeni nesil parke çeşitleri ve renk skalasıyla gerçek ahşap dokusunu hissedebilirsiniz.
   Ürünümüzün 4V Derzli  ve Derzsiz  Seçeneği Bulunmaktadır.

Tüm SPC parke modellerimiz su geçirmez bir teknoloji olan ürünlerimiz, kolay kurulum kilit sistemine ve çizilmelere, dökülmelere ve güneşte solmasına  karşı koruyan özel bir aşınma tabakası da toplam 5 mm kalınlığında beş katman bulunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı sudan etkilenmez, yanmaz, yerden ısıtmaya uygun ve yüksek ses yalıtımı sağlar.

SPC-Rigid Click
Üst Katman: Sert 0,55
Boyutlar: 150 x 610 x 5 mm
Kurulum: Uni-Drop
Kabartma: Evet

Paket1,46m²
Boy610
En150
Kalınlık5mm
Garanti10 Yıl
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Yaz Meşesi SPC Balık Sırtı
Verdiğiniz Puan
WhatsApp Chat WhatsApp Chat