Peli Alberra Mona Gold Derzli

SKU
MONA GOLD 4V
186,73 ₺/m2 209,18 ₺/m2
Özel fiyat 366,00 ₺ Normal Fiyat 410,00 ₺
Stokta Yok

m2 giriniz

Laminat Parke Nedir?

Matbaada istenilen renk ve desende basılmış kağıda reçine emdirilmesi sureti ile elde edilen kaplama levhaya laminat denir. Reçine emdirme işlemi kâğıt emprenyeleme olarak da adlandırılır. Emprenyeleme melamin formaldehit ve üre formaldehit gibi reçine malzemeleri emdirilen kâğıtların fırınlanarak kurutulması işlemidir.

Laminat parke, laminat kaplamaların nitelikli ahşaba oranla daha ucuz olan 7-8 mm kalınlıktaki MDF, HDF ya da yonga levhalar üzerine yapıştırılması suretiyle üretilir. Kanserojen maddeli yapıştırıcılar kullanılarak üretilenleri de mevcuttur.  Yapıştırma işlemi ısı ve basınç altında yapıştırıcı kullanarak yapılır. Büyük tabakalar halinde üretilen levhalar istenilen boyutlarda kesilir, ekleme detayına göre ek yerleri açılır ve paketlenerek kullanıma sunulur. Laminat parke yüzeyleri düzleme veya cilalama gibi herhangi bir işlem gerektirmez.


Modern hayatın bizi hapseden ritminden kurtulup, yaşam alanlarımızda bir değişim gerçekleştirmeyi hepimiz istiyoruz ancak başta oluşacak karmaşa, akabinde zaman kısıtlığı ve yüksek maliyetler, her seferinde bizi durduruyor. Peli’nin dekorasyon çözümlemelerine sunduğu Alberra koleksiyonu ihtiyaç duyduğumuz bu yaşamsal dönüşümü, gözümüzde büyüttüğümüz mali yük ve zaman sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Peli’nin sihirli dokunuşları ile hayatınız bir anda değişiyor.
MarkaPeli
Paket1.9608 m2
En19 cm
Boy129 cm
Kalınlık8mm
Fuga31. SINIF - AC3 - DERZLİ
Garanti10 Yıl
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Peli Alberra Mona Gold Derzli
Verdiğiniz Puan
WhatsApp Chat WhatsApp Chat