Canlı Destek Hattı(0212) 771 18 18H.içi: 09.00-19.00

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 ₺

Reddot Design Award ne anlama geliyor ?

 

'red dot: Tasarım Konsepti' yarışması, tasarım dünyasının geleceğine bir yolculuktur.Bu uluslararası yarışma, tüm tasarımcıların ve firmaların peşinde koştuğu bir hedef koyar. Dünyanın her yerinden tasarımcılar ve tasarımcı adayları, fikirlerini özerk ve uluslararası aktörlerden oluşan bir uzman jüriye sunarlar.

Red Dot ödülü, yalnızca bir gelecek tasarım hayaline motivasyon sağlamak ve ona görünürlük kazandırmak açısından değil, aynı zamanda da endüstrinin ilgi merkezine oturtulan katılımcıların fikirlerini gerçeğe dönüştürecek uygun işbirlikleri bulmalarına ön ayak olduğu için de önem taşır.

Yarışmaya gönderilen tasarımlara oldukça geniş bir spektrum sunan kategorilerin tamamı ise şunlardır: Banyo, Ev İhtiyaçları, Eğitim, Eğlence, Moda, Mobilya, Yeşil Tasarım, Habitat, Aydınlatma, İnteraksiyon ve İletişim, Dekorasyon Aksesuarları, Sağlık Aletleri, Ulaşım, Kişisel Destek Ekipmanları, Güvenlik ve Rekreasyon.

Katılım, tasarımcı, tasarım stüdyoları, şirketler, araştırma laboratuarları, mucitler, tasarım profesyonelleri ve öğrencilere açıktır. Pazara sunulmamış veya 1 Aralık 2008'den önce satışa sürmek üzere üretilmemiş her türlü icat ve tasarım nesnesi yarışmaya gönderilebilir. 

Ödüle layık görülen tüm tasarımlar Singapur'daki 'red dot Tasarım Müzesi'nde sergilenir.

Markalarımız

 

2 İş Günü

İçerisinde Sevkiyat
 

Canlı Destek Hattı

Hafta İçi:09:00-18:30
0212 771 18 18 
 

22.000 m2 Depolama 

Hazır Stoklardan Sevkiyat
 

30 Gün İçerisinde 

Para İadesi Garantisi